faqe_banner1

Pajisje tubash prej çeliku të pandryshkshëm me rreshtim PTFE/PFA të barabarta për tubacionin e kimikateve

Përshkrim i shkurtër:

Prezantimi
PTFE/PFAtë rreshtuaraSS ekualTeat dhe tezat reduktuese kanë përshkueshmëri shumë të ulët, trashësi të konsiderueshme muri dhe jetë të gjatë shërbimi.Maji i veshur me PTFE mund të përballojë një sërë kimikatesh, duke e bërë atë më fleksibël dhe më ekonomik.

 


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Avantazhi

PTFE/PFATea me rreshtim mund të përballojë një sërë kimikatesh, duke e bërë atë më shumëfleksibëldhe ekonomike.Të gjitha PTFE/PFATees të barabarta dhe reduktuese të rreshtimit kanë rezistencë ndaj gërryerjes dhekorrozionirezistencë, duke ruajtur karakteristikat jo ngjitëse dhe pastërti të lartë.Meqenëse kanuk ka korrozion, jeta e PTFE/PFAsistemi i tubacioneve të rreshtuara do të rritet.PTFE/PFAVeshja e majave me diametër të barabartë dhe maja reduktuese përmirësojnë kushtet e punës sepse nuk ndodh rrjedhje dhe gazrat dhe avujt e dëmshëm të mëvonshëm nuk do të avullojnë në atmosferë.Prandaj, kostoja e mirëmbajtjes, riparimit dhe humbja e kohës mund të minimizohet.

Parametrat e produktit

artikull Tees me rreshtim PTFE
Standard JIS, ASTM, GB, DIN
Vendi i origjinës Kinë
  Jiangsu
Emri i markës Yihao
Numri i modelit P-Y88
Lloji Seamless
Klasa e çelikut Seria 300
Aplikacion Ndërtimi
Certifikimi ISO
Lloji i linjës së saldimit ERW
Toleranca ±2%
Shërbimi i përpunimit Saldim, derdhje
Gradë SS304 Çeliku i karbonit

FAQ

1. Kush jemi ne?

Ne jemi të vendosur në Jiangsu Kinë, duke filluar nga 2013, shesim në Tregun e Brendshëm (50.00%), Afrikë (10.00%), Azinë Juglindore (20.00%), Evropë dhe Amerikë(20.00%.Në zyrën tonë janë gjithsej rreth 101-200 persona.

2. si mund të garantojmë cilësi?

Gjithmonë një mostër para-prodhimi përpara prodhimit në masë;

Gjithmonë Inspektimi përfundimtar përpara dërgesës;

3. Çfarë mund të blini nga ne?

Tub fluoroplastik, Unazë e zbehtë PTFE, Unazë PTFE Rasching, Unazë PTFE shkallë, Rreshtim çeliku tuba PTFE

4. Pse duhet të blini nga ne jo nga furnitorë të tjerë?

Ne kryesisht prodhojmë të gjitha llojet e tubave dhe pajisjeve të veshura PTFE, rezervuar me rreshtim PTFE, anije kullash dhe PTFE/PFAvalvula e rreshtuars.Të gjitha llojet e tubave teflon, gaskets,unazë e zbehtë,unazë rraskapitëse dhe mbushës të tjerë;të gjitha llojet e tubave me rreshtim PTFE, bërryl, majë, me rreshtim prej çeliku inox

5. Çfarë shërbimesh mund të ofrojmë?

Kushtet e pranuara të dorëzimit: FOB, CIF, DDP

Valuta e pranuar e pagesës:USD,CNY;

Lloji i pagesës së pranuar: T/T;L/C

Gjuha e folur: Anglisht, Kinezisht


  • E mëparshme:
  • Tjetër: