faqe_banner1

Enë nën presion me rreshtim PTFE Tanke Reaktorët dhe kolonat Materiali i rreshtimit PTFE ETFE Po PFA

Përshkrim i shkurtër:

Përdoret gjerësisht në industrinë kimike të fluorit, mbrojtjen e mjedisit, kimikatet e shkëlqyera, brumin e litiumit me energji të re, gjysmëpërçues, kimikate elektronike ultra të pastra dhe me pastërti të lartë, pesticide, mjekësi, bojëra, bojëra dhe industri të tjera


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Vështrim i përgjithshëm

Detaje të shpejta

Industritë e aplikueshme: Enët nën presion përdoren gjerësisht në fushat kimike dhe petrokimike dhe në fusha të tjera industriale dhe civile Vendndodhja e sallës së ekspozitës: Asnje
  Video inspektimi në dalje: Me kusht
Raporti i testit të makinerive: Me kusht Lloji i marketingut: Produkt i ri 2020
  Garancia e komponentëve bazë: 1 vit
Përbërësit kryesorë: Motori, kushineta, Enë nën presion, Pompë Kushti: I ri
Vendi i origjinës: Jiangsu, Kinë Emri i markës: YIHAO
Struktura: Shkëmbyesi i nxehtësisë së pllakave Shkalla e rrjedhjes së lëngjeve: 200l/min
Presioni maksimal i punës: 10 Mpa Tensioni: AC110V/AC220~24V/AC380V/DC12V/DC24V
  Pesha: 120 kg, sipas vizatimit
Garancia: 1 vit Gama e temperaturës së punës: sipas zanatit
Pikat kryesore të shitjes: Çmimi konkurrues Emri i produktit: YIHAO
Aplikimi kryesor: procesi i reaksionit industrial Materiali: Çeliku dhe rreshtimi
Përdorimi: Shkëmbyesi i nxehtësisë Lloji: Me porosi
Fjalë kyçe 1: Enë e veshur me PTFE Fjalë kyçe 2: Shkëmbyesi i nxehtësisë
Certifikimi: ISO9001 Shërbimi pas shitjes i ofruar: Mbështetje në internet

Aftësia për furnizim

Aftësia e furnizimit: 100000 Kilogram/Kilogram në javë

Paketimi & Dorëzimi

Porti: Porti i Shangait

Specifikim

Emri i produktit
Depozita me rreshtim fluoroplastik
Lëndë e parë

Çeliku i karbonit/ SS 304 PTFE/ETFE/PFA me rreshtim

Përpunimi
Veshje dërrase/ Veshje me spërkatje/ Veshje me rul
Konstruksioni
Kanadaja, Franca, Arabia Saudite
Pesha bruto
Sipas standardeve aktuale të përpunimit
Diametri
0,5m³~150m³
Raporti i testimit të makinerive
Me kusht
Emri i markës
YIHAO
Aplikacion
Përdoret gjerësisht në brumin e litiumit me energji të re, gjysmëpërçues, kimikate elektronike ultra të pastra dhe me pastërti të lartë, industrinë kimike të fluorit, mbrojtjen e mjedisit, kimikatet e imëta, pesticidet, mjekësinë, bojërat, bojërat dhe industri të tjera
Pikat kryesore të shitjes
Çmimi konkurrues
Përparësitë
Të gjitha materialet Teflon importohen nga marka me famë botërore si DuPont, Daikin Japoni, fletë fluoroplastike Solvay, ngjitës American Eloda dhe material vulosës industrial Walka.Procesi i rreshtimit bazohet në prezantimin e teknologjisë japoneze të procesit të rreshtimit, transformimit teknologjik dhe R&D inovative, ne fituam 3 patenta shpikjeje, patenta të reja të aplikueshme të tipit 8, teknologjia jonë e procesit të rreshtimit ka arritur në klasin botëror.
Fjalë kyçe 2
Shkëmbyesi i nxehtësisë

FAQ

1. Kush jemi ne?
Ne jemi të bazuar nëJiangsu, Kinë, duke filluar nga 2013, shes në Tregun e Brendshëm (50.00%), Afrikë (10.00%), Azinë Juglindore (20.00%), Evropë dhe Amerikë (20.00%).Në zyrën tonë janë gjithsej rreth 101-200 persona.

2. si mund të garantojmë cilësi?
Gjithmonë një mostër para-prodhimi përpara prodhimit në masë;
Gjithmonë Inspektimi përfundimtar përpara dërgesës;

3. Çfarë mund të blini nga ne?
Tub fluoroplastik, Unazë e zbehtë PTFE,Unaza PTFE Rasching,Unaza PTFE Shkallë,Rreshtim çeliku Tuba PTFE

4. Pse duhet të blini nga ne jo nga furnitorë të tjerë?
Kryesisht prodhojmë të gjitha llojet e tubave dhe pajisjeve të veshura me PTFE, rezervuarin me rreshtim PTFE, anije kullash dhe valvula globit të veshur me PTFE.të gjitha llojet e tubave me rreshtim PTFE, bërryl, majë, me rreshtim prej çeliku inox

5. Çfarë shërbimesh mund të ofrojmë?
Kushtet e pranuara të dorëzimit: FOB, CIF, DDP;
Valuta e pranuar e pagesës:USD,CNY;
Lloji i pagesës së pranuar: T/T;
Gjuha e folur: Anglisht, Kinezisht


  • E mëparshme:
  • Tjetër: