faqe_banner1

Na kontaktoni

Na kontaktoni

Jiangsu Yihao Fluorine Plastic Manufacturing Co., Ltd.

logo yihao

Na kontaktoni

Shto 1:Nr.8, në veri të rrugës Weiliu, Rruga Gangzhong, rrethi Yandu,
Qyteti Yancheng, Jiangsu, Kinë

Shto 2:Nr. 8 North Juliang Avenue, Cheng'an County Handan City,
Provinca Hebei 56700, Kinë

Email:echofeng@yihaoptfe.com

Tel:86 15380558858

Whatsapp:86 15380558858

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni