page_banner1

Права тефлонска пластична цевка

Краток опис:

Права тефлонска пластична цевка може да се користи како изолатори на жица, цевки за медицинска опрема, производители на фитинзи за тефлонски цевки, цевки за проток на течност, обвивки итн. Одличен термички квалитет, може да издржи температури до 680 степени целзиусови, условите на ниска температура паѓаат до -320 степени…


Детали за производот

Ознаки на производи


  • Претходно:
  • Следно: