page_banner1

Контактирајте не

Контактирајте не

Jiangsu Yihao Fluorin Plastic Manufacturing Co., Ltd.

логото на yihao

Контактирајте не

Додај 1:Бр. 8, северно од патот Веилиу, улицата Гангжонг, округот Јанду,
Yancheng City, Jiangsu, Кина

Додај 2:бр.8 Северна Џулианг авенија, округот Ченган Хандан Сити,
Провинција Хебеј 56700, Кина

Е-пошта:echofeng@yihaoptfe.com

тел:86 15380558858

Whatsapp:86 15380558858

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја