Leave Your Message
*Name Cannot be empty!
* Enter product details such as size, color,materials etc. and other specific requirements to receive an accurate quote. Cannot be empty

PRODUKTET HOT

Një prodhues global i besueshëm i tubave dhe pajisjeve PTFE.

Yi Hao

Një prodhues i besueshëm global i tubave dhe pajisjeve PTFE

Për gati 20 vjet, Jiangsu Yihao Fluorine Plastic Manufacturing Co., Ltd. ka qenë furnizuesi kryesor në Kinë i sistemeve të tubacioneve PTFE. Ne ofrojmë tuba PTFE, çarçafë, shufra, fletë copë litari, unaza të zbehta, unaza të shkallëve, unaza rraskapitëse, unaza për sy. Ne e kemi zgjeruar gamën tonë në tuba dhe pajisje çeliku inox me rreshtim PTFE, gypa dhe pajisje çeliku të karbonit, si bërryla, majë, kryq, valvola, zorrë PTFE së bashku me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të mjeteve dhe fiksimeve të instalimit.

Shiko më shumë
2128u6
 • 17
  +
  vite eksperience
 • 9
  +
  Kapitali i regjistruar milion RMB
 • 1980
  +
  Metra katrorë
 • 20
  +
  Teknik të mesëm dhe të lartë

Gama e produkteve

Produktet PFTE përdoren gjerësisht në kimikate, naftë, metalurgji, energji elektrike, prodhimin e letrës, shkripëzimin, ushqimin, pesticidet, farmaceutikën, mbrojtjen e mjedisit, transportin, printimin dhe ngjyrosjen, fibrat sintetike, gjysmëpërçuesit dhe sektorë të tjerë industrialë.

Certifikatat

Fabrika jonë ka një certifikatë gjithëpërfshirëse të kualifikimit PTFE, e cila është angazhimi ynë ndaj cilësisë së produktit dhe standardeve të prodhimit. Certifikatat tona mbulojnë prodhimin, kontrollin e cilësisë dhe menaxhimin mjedisor të produkteve PTFE, duke siguruar që produktet tona të përmbushin standardet ndërkombëtare dhe kërkesat e industrisë.

Shiko më shumë
cert-41ua
cert0dvx
cert-11e91
cert-3ddf
cert-106qi
cert-qs7
cert-2v0z
cert-5cdh
cert-6sh5
vërtetim-77 pasdite
cert-6ypi
cert-8ckd
cert-9r4m
01020304050607080910111213

LAJME

Na ndiqni për të mësuar më shumë rreth asaj që po ndodh në YiHao!

By yihaoTO KNOW MORE ABOUT YIHAO, PLEASE CONTACT US!

 • echofeng@yihaoptfe.com
 • No.8, North of Weiliu Road, Gangzhong Street, Yandu District, Yancheng City, Jiangsu, China

Our experts will solve them in no time.